Biżuteria z żywicy

Biżuteria towarzyszy nam od wieków. Chęć wyróżnienia i indywidualność ma większość z nas. Dodatki, które wybieramy mają uosabiać nasz styl i charakter. W  sklepie znajdziesz unikatową biżuterię, ręcznie wykonaną z najwyższej jakości żywicy epoksydowej nazywanej szkłem jubilerskim. Żywica to krystalicznie przejrzysta masa w której zatapiane są własnoręcznie zebrane rośliny z naszych pięknych polskich łąk i lasów. Nadając jej odpowiednią formę powstają niepowtarzalne naszyjniki i kolczyki, które mam przyjemność zaoferować w sklepie. Jeśli cenisz sobie indywidualność oraz kochasz naturę to jesteś we właściwym miejscu.

Zapraszam do świata byOsmo Jewellery

Monika

Unikalne

naturalna biżuteria byosmo w pudełku
Biżuteria jedyna w swoim rodzaju. Każdy projekt jest inny, niepowtarzalny. W odróżnieniu do masowej produkcji, ręcznie wykonana biżuteria gwarantuje unikalność i oryginalność. 

Naturalne

kwiaty polne
Projekty biżuterii w większości inspirowane są naturą. Pieczołowicie zbierane kwiaty z polskich łąk, zatapiane są w kroplach żywicy, która zatrzymuje ich ulotne piękno na zawsze.

Ręcznie wykonane

ręczna produkcja biżuterii
Precyzja i dbałość o każdy szczegół pozwala stworzyć wyjątkową i niebanalną biżuterię. To najtrudniejszy ale zarazem najbardziej kreatywny moment w całym procesie tworzenia moich małych dzieł.