Wyświetlanie jednego wyniku

 • bransoletka z onyksem białym oraz hematytem złotym. Ze złotym ananasem ze stali nierdzewnej. W tle dekoracyjna świeca zapachowazestaw biżuterii byosmo

  Złoto biała bransoletka z ananasem

  69,00 

  Szukasz wyjątkowego i niebanalnego dodatku do swoich letnich stylizacji? Ta złoto-biała bransoletka z ananasem to wybór idealny. Połączenie białych onyksów z hematytem w kolorze złota cudownie podkreśli Twoją wakacyjną opaleniznę. A w zestawie z białą bransoletka z serduszkiem oraz bransoletka z hematytu w kolorze złota zrobi oszałamiające wrażenie.

  • biały onyks 4mm
  • hematyt w kolorze złota 3mm

  Onyks przynosi duchową inspirację i jasność umysłu. Pomaga wyciszyć emocje i sprawia, że łatwiej nad nimi zapanować. Zwany jest także kamieniem mądrości.

  Hematyt kojarzony jest z siłą, stanowczością, odpornością i pewnością siebie.

  Każda bransoletka jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Nie ma dwóch identycznych bransoletek ponieważ, nie ma dwóch takich samych kamieni.

  Aby dobrać rozmiar zmierz obwód nadgarstka i wybierz właściwą dla Ciebie opcję. Nie dodawaj zbędnego luzu. Bransoletki projektowane są tak aby miały delikatny luz i nie uciskały.

  Nie znalazłaś swojego rozmiaru? Wybierz najbardziej zbliżony a w uwagach do zamówienia napisz rozmiar swojego nadgarstka.