kolczyki z pereł hodowlanych byosmo perla blanca

Historia byOsmo

Wszystko zaczęło się od spaceru po nadmorskiej promenadzie w urokliwym Jarosławcu. To właśnie tam spotkałam pewną artystkę, która tworzyła biżuterię z bursztynu i z żywicy. Zupełnie zauroczona jej pracami wybrałam dla siebie jeden z jej wyjatkowych wisiorków. Wtedy pierwszy raz zamarzyłam o tym, żeby samemu tworzyć takie cudeńka. Jednak na tamtą chwilę wydawało mi się to zupełnie niemożliwe. I kiedy po latach odnalazłam w swojej szkatułce tę uroczą pamiątkę moje małe marzenie znów zakiełkowało. I tym razem nie odpuściłam, postanowiłam spróbować. Po wielu mniej lub bardziej udanych próbach dopięłam swego. Tak powstało byOsmo.

bransoletka modowa byosmo

Później na prośbę mojego męża zaczęłam robić dla niego bransoletki z kamieni. Coraz więcej znajomych zaczęło interesować się jego biżuterią. Z każdą kolejną bransoletką zrobioną dla nich pojawiała się myśl, że może posłać je dalej w świat i tak powstał mój kolejny projekt RockStone. Wyjątkowo dla mnie ważny, ponieważ tworzę go wspólnie z mężem. Na stronie sklepu znajdziecie wyjątkowe kolekcje męskiej biżuterii.

Z czasem pojawiało się coraz więcej pytań czy będzie też damska biżuteria z kamieni. Na początku trochę się wahałam, odsuwałam ten pomysł w czasie. Jednak pytań przybywało, klienci nie odpuszczali 😉 więc idąc za ciosem zaczynam wprowadzać do sklepu nowy asortyment. Staram się bardzo uważnie słuchać Waszych opinii i sugestii, dlatego to co będzie się pojawiało na wirtualnych półkach sklepu w dużej mierze będzie odzwierciedleniem tego o czym mówicie i czego chcecie. Pojawią się bransoletki, pierścionki i naszyjniki. Materiały to kamienie naturalne i stal szlachetna. Będzie elegancko i kobieco a czasami również kolorowo i dziewczęco.

Zapraszam do śledzenia byOsmo w mediach społecznościowych.

Podobne wpisy