Wyświetlanie jednego wyniku

 • bransoletka damska z hematytu szarego oraz złotego z przywieszką w kształcie kokardydwie bransoletki z kamieni na dłoni. Biżutera byOsmo

  Grafitowa bransoletka ze złotą kokardką

  69,00 

  Grafitowa bransoletka ze złotą kokardką sprawdzi się przy tworzeniu wieczornych stylizacji. Fasetowane wykończenie kamieni w odcieniach grafitu i złota pięknie odbija światło i sprawi że będziesz lśniła podczas szaleństwa sobotniej nocy. Uroczym dodatkiem do bransoletki jest kokardka ze stali szlachetnej w złotym kolorze. Uzupełnieniem stylizacji może być pierścionek z serduszkiem

  • grafitowy hematyt fasetowany 4mm
  • złoty hematyt 4mm
  • złota kokarda ze stali szlachetnej

  Hematyt kojarzony jest z siłą, stanowczością i odpornością. Łagodzi napięcie i niepokój. Idealny dla osób nieśmiałych, którym dodaje pewności siebie.

  Każda bransoletka jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Nie ma dwóch identycznych bransoletek ponieważ, nie ma dwóch takich samych kamieni.

  Aby dobrać rozmiar zmierz obwód nadgarstka i wybierz właściwą dla Ciebie opcję. Nie dodawaj zbędnego luzu. Bransoletki projektowane są tak aby miały delikatny luz i nie uciskały.

  Nie znalazłaś swojego rozmiaru? Wybierz najbardziej zbliżony a w uwagach do zamówienia napisz rozmiar swojego nadgarstka.