Wyświetlanie jednego wyniku

 • bransoletka z różowych kamieni lepidolit, kunzyt i hematyt na białej podstawcebransoletki w pastelowych kolorach

  Różowa bransoletka z przywieszką

  79,00 

  Różowa bransoletka z przywieszką ze stali szlachetnej w kolorze różowego złota to urocze, delikatne połączenie kamieni kunzytu, lepidolitu oraz hematytu. Ta bransoletka będzie idealna dla miłośniczek subtelnych dodatków. Jej wyjątkowy różowy odcień znakomicie odnajdzie się w lekkich, codziennych stylizacjach. Wzmocnij efekt łącząc z innymi pierścionkami lub bransoletkami np. z pastelową bransoletką.

  • kamień kunzyt 6mm
  • kamień lepidolit 6mm
  • kamień hematyt 4mm
  • przywieszka ze stali szlachetnej

  Kunzyt to kamień, który podnosi poczucie własnej wartości. Korzystnie wpływa na relacje z innymi ludźmi, pomaga pokonywać codzienne trudności. Bransoletka z kamieniami kunzytu sprawi, że poczujesz się atrakcyjniejsza i bardziej pewna siebie.

  Lepidolit to kamień spokoju, który łagodzi stres i silne napięcia umysłowe. Pobudza radość i optymizm, zwiększa także wiarę w siebie. Idealny dla osób nieśmiałych.

  Hematyt kojarzony jest z siłą, stanowczością, odpornością i pewnością siebie.

  Każda bransoletka jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Nie ma dwóch identycznych bransoletek ponieważ, nie ma dwóch takich samych kamieni.

  Aby dobrać rozmiar zmierz obwód nadgarstka i wybierz właściwą dla Ciebie opcję. Nie dodawaj zbędnego luzu. Bransoletki projektowane są tak aby miały delikatny luz i nie uciskały.

  Nie znalazłaś swojego rozmiaru? Wybierz najbardziej zbliżony a w uwagach do zamówienia napisz rozmiar swojego nadgarstka.