Wyświetlanie jednego wyniku

 • bransoletka z awenturynem ze złotą przywieszką w kształcie listka. W tle świeca zapachowa oraz drewniana podstawkabransoletka z awenturynu ze złotym listkiem ze stali nierdzewnej założona na damski nadgarstek

  Bransoletka z listkiem Alani

  79,00 

  Bransoletka z awenturynu w odcieniach brązu i pomarańczy. Kamienie o satynowym wykończeniu połączone z listkiem ze stali w złotym kolorze.

  • awenturyn ok. 8mm
  • złoty listek ze stali

  Awenturyn regeneruje wewnętrzną siłę. Jest symbolem równowagi, spokoju oraz cierpliwości. Pobudza wenę twórczą oraz dodaje pewności siebie. Pobudza zdolności przywódcze. Awenturyny uważane są za kamienie dobrobytu i sukcesu.

  Każda bransoletka jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Nie ma dwóch identycznych bransoletek ponieważ, nie ma dwóch takich samych kamieni.

  Aby dobrać rozmiar zmierz obwód nadgarstka i wybierz właściwą dla Ciebie opcję. Nie dodawaj zbędnego luzu. Bransoletki projektowane są tak aby miały delikatny luz i nie uciskały.

  Nie znalazłaś swojego rozmiaru? Wybierz najbardziej zbliżony a w uwagach do zamówienia napisz rozmiar swojego nadgarstka.