Wyświetlanie jednego wyniku

 • bransoletka z kamieni onyks czarny i hematyt złoty fasetowany z przywieszką w kształcie księżycabransoletki i pierścionki z kamyków

  Bransoletka z onyksów i hematytów

  69,00 

  Bransoletka z onyksów i hematytów to połączenie czarnych kamieni onyks z hematytem w kolorze złota. Fasetowane wykończenie kamieni przepięknie odbija światło dzięki czemu bransoletka zyskuje niebanalny urok. Połączenie czerni ze złotem idealnie odnajdzie się w stylizacjach na wieczorne wyjścia. Całości dopełnia przywieszka ze stali szlachetnej w kształcie księżyca.

  • czarny onyks fasetowany 4mm
  • złoty hematyt fasetowany 4mm

  Onyks przynosi duchową inspirację i jasność umysłu. Pomaga wyciszyć emocje i sprawia, że łatwiej nad nimi zapanować. Zwany jest także kamieniem mądrości.

  Hematyt kojarzony jest z siłą, stanowczością, odpornością i pewnością siebie.

  Każda bransoletka jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Nie ma dwóch identycznych bransoletek ponieważ, nie ma dwóch takich samych kamieni.

  Aby dobrać rozmiar zmierz obwód nadgarstka i wybierz właściwą dla Ciebie opcję. Nie dodawaj zbędnego luzu. Bransoletki projektowane są tak aby miały delikatny luz i nie uciskały.

  Nie znalazłaś swojego rozmiaru? Wybierz najbardziej zbliżony a w uwagach do zamówienia napisz rozmiar swojego nadgarstka.