Wyświetlanie jednego wyniku

 • zestaw trzech bransoletek z czarnych i złotych kamieni hematyt fasetowanych z przywieszkami ze stali szlachetnej.bransoletki z fasetowanych kamieni onyks i hematyt na damskim nadgarstku

  Czarno złoty zestaw bransoletek Saturday Night

  179,00 

  Oszałamiające połączenie złota z czernią to zestaw idealny na wieczorne wyjścia. Fasetowane wykończenie kamieni będzie przepięknie odbijać blask nocnych świateł. Ale zestaw Saturday Night to nie tylko sobotnie szaleństwo. Dzięki klasycznemu połączniu kolorów i swojej delikatności będzie idealny również na co dzień.

  • onyks fasetowany – 4mm
  • hematyt fasetowany kolorze złota – 4mm
  • złote przywieszki ze stali

  Onyks przynosi duchową inspirację i jasność umysłu. Pomaga wyciszyć emocje i sprawia, że łatwiej nad nimi zapanować. Zwany jest także kamieniem mądrości.

  Hematyt od wieków był traktowany jaki talizman przynoszący szczęście. Dodaje również pewności siebie oraz pomaga odzyskać spokój ducha.

  Każda bransoletka jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Nie ma dwóch identycznych bransoletek ponieważ, nie ma dwóch takich samych kamieni.

  Aby dobrać rozmiar zmierz obwód nadgarstka i wybierz właściwą dla Ciebie opcję. Nie dodawaj zbędnego luzu. Bransoletki projektowane są tak aby miały delikatny luz i nie uciskały.

  Nie znalazłaś swojego rozmiaru? Wybierz najbardziej zbliżony a w uwagach do zamówienia napisz rozmiar swojego nadgarstka.