Wyświetlanie jednego wyniku

 • lososiowa bransoletka ze zlota gwiazdkabransoletka-dla-dziewczny-na-prezent

  Łososiowa bransoletka ze złotą gwiazdką

  79,00 

  Łososiowa bransoletka ze złotą gwiazdką wykonana została z naturalnych, fasetowanych kamieni jadeit. Hematytowe przekładki w złotym kolorze dodają uroku. Całość zwieńczona została złotą gwiazdką ze stali szlachetnej. Jadeit pięknie wygląda w świetle słonecznym i idealnie komponuje się z wieloma kolorami. Spróbuj połączenia z białą bransoletką z kamieni howlit

  • naturalny kamień jadeit 8mm
  • naturalny kamień hematyt 6mm
  • gwiazdka ze stali szlachetnej

  Jadeit ma wiele znaczeń. Uważany za kamień nieśmiertelności, szczęścia i życzliwości ale także kojarzony jest ze spokojem i relaksem.

  Hematyt to kamień wojowników. Dodaje witalności, siły i energii. Łagodzi napięcie i niepokój. Idealny dla osób nieśmiałych, którym dodaje pewności siebie.

  Każda bransoletka jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Nie ma dwóch identycznych bransoletek ponieważ, nie ma dwóch takich samych kamieni.

  Aby dobrać rozmiar zmierz obwód nadgarstka i wybierz właściwą dla Ciebie opcję. Nie dodawaj zbędnego luzu. Bransoletki projektowane są tak aby miały delikatny luz i nie uciskały.

  Nie znalazłaś swojego rozmiaru? Wybierz najbardziej zbliżony a w uwagach do zamówienia napisz rozmiar swojego nadgarstka.