Wyświetlanie jednego wyniku

 • bransoletka z niebieskich kamieni sodalit przełożona złotymi kamieniami hematyt i złotymi przywieszkami ze stalibransoletka z przywieszką

  Bransoletka z niebieskich kamieni sodalit

  69,00 

  Bransoletka z niebieskich kamieni sodalit to bransoletka mocy, która lśni przepięknym granatem fasetowanego sodalitu. Niezwykłą barwę tego kamienia podkreśla hematyt i przywieszki w kolorze różowego złota.

  • niebieski sodalit 4mm
  • złoto różowy hematyt 3mm

  Sodalit dodaje energii, wspomaga koncentrację i działa łagodząco na stres. Jest nazywany kamieniem logicznego myślenia, który pomaga w nauce i medytacji.

  Hematyt to kamień wojowników. Dodaje witalności, siły i energii. Łagodzi napięcie i niepokój. Idealny dla osób nieśmiałych, którym dodaje pewności siebie.

  Każda bransoletka jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Nie ma dwóch identycznych bransoletek ponieważ, nie ma dwóch takich samych kamieni.

  Aby dobrać rozmiar zmierz obwód nadgarstka i wybierz właściwą dla Ciebie opcję. Nie dodawaj zbędnego luzu. Bransoletki projektowane są tak aby miały delikatny luz i nie uciskały.

  Nie znalazłaś swojego rozmiaru? Wybierz najbardziej zbliżony a w uwagach do zamówienia napisz rozmiar swojego nadgarstka.