Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

 • Niebieska bransoletka z kamieni sodalit. Męska ze srebrnymi dodatkami ze stali nierdzewnejbransoletka męska z sodalitu

  Bransoletka męska z sodalitu Ocean Vibes

  89,00 

  Niebieska bransoletka wykonana z naturalnych kamieni sodalit oraz srebrnych przekładek ze stali szlachetnej.

  • niebieski sodalit ok. 8mm
  • srebrne przekładki ze stali szlachetnej

  Sodalit pomaga uzyskać równowagę, łagodzi stres i napięcie. Pomaga w odnalezieniu swojej drogi. Jego niebieska barwa działa uspokajająco.

  Wszystkie nasze produkty dostarczamy w ozdobnym pudełku wraz z woreczkiem do przechowywania biżuterii. Całość idealnie nadaje się na prezent.

  Aby dobrać rozmiar zmierz obwód nadgarstka i wybierz właściwą dla Ciebie opcję. Użyj centymetra krawieckiego lub sznureczka. Dopasuj ciasno bez zbędnego luzu.

 • Brązowa męska bransoletka z tygrysim okiem i złotymi dodatkami.męska bransoletka tygrysie oko

  Bransoletka męska z tygrysiego oka Golden Brown

  89,00 

  Męska bransoletka wykonana z błyszczącego kamienia tygrysie oko. Przełożona hematytem w złotym kolorze.

  • brązowe tygrysie oko ok. 8mm
  • złote hematyty ok. 6mm

  Tygrysie Oko kojarzone jest z siłą i odwagą. Pomaga zwalczać strach przed podejmowaniem ryzyka, sprzyja koncentracji oraz przepędza negatywne myśli.

  Wszystkie nasze produkty dostarczamy w ozdobnym pudełku wraz z woreczkiem do przechowywania biżuterii. Całość idealnie nadaje się na prezent.

  Aby dobrać rozmiar zmierz obwód nadgarstka i wybierz właściwą dla Ciebie opcję. Użyj centymerta krawieckiego lub sznureczka. Dopasuj ciasno bez zbędnego luzu.