Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

 • kolczyki z pereł hodowlanych na sztyfcie złotymkolczyki z pereł hodowlanych byosmo perla blanca

  Kolczyki na sztyfcie Perla Blanca

  75,00 

  Wiszące kolczyki na sztyfcie z białych pereł.

  • białe perły ok 5mm
  • złote sztyfty ze stali

  Perły to pewność siebie, atrakcyjność i kobiecość. Wzmacniają poczucie własnej wartości i pomagają rozpocząć nowy etap w życiu

  Każda para kolczyków jest wyjątkowa i niepowtarzalna ponieważ nie ma dwóch identycznych kamieni.

 • bransoletka z pereł ze złotym księżycem ze stali nierdzewnej. Leży na drewnianej podstawce w tle świeca zapachowabransoletka z białych pereł z księżycem

  Bransoletka La Perla

  99,00 

  La Perla z pewnością zachwyci wielbicielki perłowej biżuterii. Perełki i złoty hematyt to eleganckie, gustowne połączenie. Sprawdzi się w oficjalnych stylizacjach, wieczornych wyjściach i codziennych zestawieniach nadając im odrobinę wyjątkowości.

  • perły hodowlane 4-5mm
  • hematyt w kolorze złota 4mm

  Perły powinny wybrać osoby, które chcą zamknąć pewien rozdział w swoim życiu i zacząć nowy etap. Utwierdzają w poczuciu własnej wartości, podnoszą pewność siebie, dodają atrakcyjności i kobiecości.

  Hematyt to kamień wojowników. Dodaje witalności, siły i energii. Łagodzi napięcie i niepokój. Idealny dla osób nieśmiałych, którym dodaje pewności siebie.

  Każda bransoletka jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Nie ma dwóch identycznych bransoletek ponieważ, nie ma dwóch takich samych pereł i kamieni.

  Aby dobrać rozmiar zmierz obwód nadgarstka i wybierz właściwą dla Ciebie opcję. Nie dodawaj zbędnego luzu. Bransoletki projektowane są tak aby miały delikatny luz i nie uciskały.

  Nie znalazłaś swojego rozmiaru? Wybierz najbardziej zbliżony a w uwagach do zamówienia napisz rozmiar swojego nadgarstka.