Wyświetlanie jednego wyniku

 • czarna bransoletka z onyksami z przywieszką ze stali nierdzewnejczarna bransoletka z kokardką

  Czarna bransoletka ze srebrną kokardką

  75,00 

  Czarna bransoletka ze srebrną kokardką zawdzięcza swój urok fasetowanemu wykończeniu naturalnych kamieni onyks oraz uroczej przywieszce w kształcie kokardki ze stali szlachetnej. Połyskujące kamienie pięknie odbijają światło dając wyjątkowy efekt. Bransoletka dla lubiących minimalizm z subtelnymi dodatkami. Doskonałym uzupełnieniem może być prosta bransoletka z matowych kamieni.

  • kamień onyks fasetowany 6mm
  • kamień hematyt fasetowany 4mm
  • kokardka ze stali szlachetnej

  Onyks przynosi duchową inspirację i jasność umysłu. Pomaga wyciszyć emocje i sprawia, że łatwiej nad nimi zapanować. Zwany jest także kamieniem mądrości.

  Hematyt od wieków był traktowany jaki talizman przynoszący szczęście. Dodaje również pewności siebie oraz pomaga odzyskać spokój ducha.

  Każda bransoletka jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Nie ma dwóch identycznych bransoletek ponieważ, nie ma dwóch takich samych kamieni.

  Aby dobrać rozmiar zmierz obwód nadgarstka i wybierz właściwą dla Ciebie opcję. Nie dodawaj zbędnego luzu. Bransoletki projektowane są tak aby miały delikatny luz i nie uciskały.

  Nie znalazłaś swojego rozmiaru? Wybierz najbardziej zbliżony a w uwagach do zamówienia napisz rozmiar swojego nadgarstka.