Wyświetlanie jednego wyniku

 • turkusowa bransoletka z przywieszką drzewo życia. W tle świeca zapachowa.biżuteria modowa byosmo. Trzy bransoletki z pereł, kamieni naturalnych na damskim nadgarstku

  Turkusowa bransoletka z drzewem życia Blue Sky

  79,00 

  Wyobraź sobie błękit bezchmurnego nieba w piękny letni dzień. To właśnie Blue Sky, delikatna bransoletka wykonana z turkusowych kamieni howlit. Przełożona mniejszym hematytem w złotym kolorze. Elementem wyróżniającym jest drzewo życia ze stali szlachetnej również w złotym kolorze.

  • howlit 4mm
  • złoty hematyt 3mm
  • złote drzewo życia ze stali szlachetnej

  Howlit to piękny kamień o wyjątkowych właściwościach uspokajających. Wycisza umysł i eliminuje napięcia. To także kamień mądrości i otwartego umysłu.

  Hematyt kojarzony jest z siłą, stanowczością, odpornością i pewnością siebie.

  Drzewo życia posiada ogromną symbolikę. Kojarzone jest z siłą, długowiecznością ale także odrodzeniem czy rodziną.

  Każda bransoletka jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Nie ma dwóch identycznych bransoletek ponieważ, nie ma dwóch takich samych kamieni.

  Aby dobrać rozmiar zmierz obwód nadgarstka i wybierz właściwą dla Ciebie opcję. Nie dodawaj zbędnego luzu. Bransoletki projektowane są tak aby miały delikatny luz i nie uciskały.

  Nie znalazłaś swojego rozmiaru? Wybierz najbardziej zbliżony a w uwagach do zamówienia napisz rozmiar swojego nadgarstka.