Wyświetlanie jednego wyniku

 • zestaw bransoletek z kamieni noc kairukamienie noc kairu zestaw bransoletek byosmo

  Zestaw bransoletek Noc Kairu

  149,00 

  Zestaw bransoletek Noc Kairu będzie idealnym dodatkiem do stylizacji na wieczorne wyjścia. Drobinki, którymi mieni się kamień Noc Kairu przepięknie odbijają światło dzięki czemu bransoletki mają niepowtarzalny blask. Hematyt w kolorze złota dodatkowo podkreśla ich urok. Każda z bransoletek ozdobiona jest przywieszkami ze stali szlachetnej. Do tego zestawu bransoletek idealnie pasuje zestaw granatowych pierścionków.

  • kamień Noc Kairu 8mm
  • kamień Noc Kairu fasetowany 6mm
  • kamień hematyt 4mm
  • kamień Noc Kairu 6mm
  • hematyt 4mm

  Noc Kairu to kamień szczęścia, który dodaje energii, stabilizuje emocje, łagodzi niepokój. Pomaga w walce z depresją, poprawia samopoczucie, podnosi poczucie własnej wartości. Do właściciela przyciąga bogactwo i obfitość.

  Hematyt to kamień wojowników. Dodaje witalności, siły i energii. Łagodzi napięcie i niepokój. Idealny dla osób nieśmiałych, którym dodaje pewności siebie.

  Każda bransoletka jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Nie ma dwóch identycznych bransoletek ponieważ, nie ma dwóch takich samych kamieni.

  Aby dobrać rozmiar zmierz obwód nadgarstka i wybierz właściwą dla Ciebie opcję. Nie dodawaj zbędnego luzu. Bransoletki projektowane są tak aby miały delikatny luz i nie uciskały.

  Nie znalazłaś swojego rozmiaru? Wybierz najbardziej zbliżony a w uwagach do zamówienia napisz rozmiar swojego nadgarstka.