Wyświetlanie jednego wyniku

 • czarna bransoletka z koroną

  Czarna bransoletka z drobnych onyksów z koroną

  69,00 

  Czarna bransoletka z drobnych onyksów to elegancki a zarazem delikatny dodatek do wielu stylizacji. Onyks przełożony został kamieniami hematytu w złotym kolorze. Dopełnieniem całości jest przywieszka ze stali szlachetnej. Świetnie wygląda sama jak i w zestawie z innymi bransoletkami i pierścionkami. Spróbuj połączenia z czarnym pierścionkiem z piórkiem

  • kamień onyks 4mm
  • kamień hematyt w kolorze złotym 4mm
  • przywieszka ze stali szlachetnej

  Onyks przynosi duchową inspirację i jasność umysłu. Pomaga wyciszyć emocje i sprawia, że łatwiej nad nimi zapanować. Zwany jest także kamieniem mądrości.

  Hematyt od wieków był traktowany jaki talizman przynoszący szczęście. Dodaje również pewności siebie oraz pomaga odzyskać spokój ducha.

  Każda bransoletka jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Nie ma dwóch identycznych bransoletek ponieważ, nie ma dwóch takich samych kamieni.

  Aby dobrać rozmiar zmierz obwód nadgarstka i wybierz właściwą dla Ciebie opcję. Nie dodawaj zbędnego luzu. Bransoletki projektowane są tak aby miały delikatny luz i nie uciskały.

  Nie znalazłaś swojego rozmiaru? Wybierz najbardziej zbliżony a w uwagach do zamówienia napisz rozmiar swojego nadgarstka.